З 28 січня по 10 лютого в місті Дніпро відбувся чемпіонат України з шахів (класичні, швидка гра та бліц, сезон 2018-2019) серед юнаків та дівчат до 14 років.
Донеччину на змаганнях успішно представили вихованці Донецького обласного шахового клубу ім. О.В. Момота з міста Краматорськ – Семен Мітусов і Марія Козаченко. У їх доробку – 5 золотих і 1 срібна нагороди.
Семен Мітусов тріумфував у всіх трьох шахових дисциплінах: «класичні шахи» (8,5 очок), «швидка гра» (7,5 очок) і «блискавична гра» (8 очок), у кожній з яких випередив суперників на півбала.
Марія Козаченко стала чемпіонкою України з класичних та швидких шахів (8 та 9 очок відповідно), а також посіла друге місце в змаганнях з бліцу (6,5 очок).
Таким чином, спортсмени Донеччини отримали право виступити на чемпіонаті світу і Європи 2019 року з дисципліни «класичні шахи».
![](/storage/app/thumbnails/86e/0fa/b3f/Mitusov_Kozachenko_chess_winners_02-2019_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f98/791/122/Kozachenko_Mariya_chess_02-2019_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/5ac/86a/49c/Mitusov_Semen_chess_02-2019_820x360.jpg)