Донеччина обрала кращих спортсменів і тренерів у лютому 2024 року
З 26 по 28 червня в Сантьяго-де-Компостела (Іспанія) відбулися змагання чемпіонату Європи з греко-римської боротьби серед спортсменів до 20 років, за підсумками яких у активі збірної України виявилося 5 медалей.
Дві нагороди до національної скарбнички принесли спортсмени-інструктори Донецької обласної штатної команди резервного спорту, представники Школи вищої спортивної майстерності регіону, майстри спорту України Марко Волошин і Владислав Луб.
Марко Волошин зі Слов’янська, тренерами якого є Віктор Агамір’ян та Сергій Васильченко, здобув «срібло» у ваговій категорії 55 кг. Він достроково переміг борців із Польщі, Німеччини, Фінляндії, і лише у фіналі поступився супернику з Азербайджану. Владислав цією можливістю сповна скористався, здолавши борців із Вірменії та Туреччини
Владислав Луб із Краматорська, наставниками якого є Олег Євтушенко та Анатолій Кійко, став бронзовим призером у категорії 97 кг. У першій сутичці він програв представнику Молдови, який вийшов у фінал і дав шанс нашому спортсмену поборотися за «бронзу»
За інформацією управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації
![](/storage/app/thumbnails/1b0/48c/ab9/6543_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f70/54f/c5c/347255332_654806336684777_3026899484341801256_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/7dc/f31/aa4/347562335_654806466684764_341740930277695529_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/5e2/f81/10c/347259876_654806633351414_2807453703490608098_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/e0b/809/30a/347557121_654806536684757_5926740049007573359_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/c4b/262/347/347861024_654806390018105_5711533679262495886_n_820x360.jpg)