Сьогодні, 13 жовтня, до нещодавно відкритого Київського відділення Краматорського центру соціального обслуговування населення «Наш Краматорськ» завітали заступник голови Донецької облдержадміністрації Юлія Костюніна та начальник Краматорської міської військової адміністрації (МВА) Олександр Гончаренко
У столиці центр розпочав роботу 8 жовтня і обслуговує мешканців Краматорська, які зареєстровані як ВПО у Києві та Київській області. Станом на 13 жовтня у центрі зареєстровано 502 особи, які вже отримали гуманітарну допомогу, 35 осіб звернулись з питань працевлаштування, десять - за консультацією психолога.
Під час візиту гості взяли участь у майстер-класі з виготовлення патріотичних значків, присвяченому Дню захисників і захисниць України.
Крім того, Юлія Костюніна та Олександр Гончаренко пересвідчились у готовності амбулаторії сімейної медицини N 13 Центру сімейної медицини N 1 м. Краматорська, яка вже 17 жовтня почне свою роботу у Києві.
В амбулаторії будуть вести амбулаторний прийом два лікаря-педіатра та лікар загальної практики-сімейний лікар. Отримати первинну медичну допомогу зможуть мешканці міста Краматорська, які вимушені були покинути свої домівки та оселитися у столиці або Київській області.
Центр «Наш Краматорськ» знаходиться за адресою: м. Київ, Дарницький район, станція метро Осокорки, вул. Завальна, 1В.
Графік роботи амбулаторії: з понеділка по п'ятницю з 9 до 16, в суботу з 9 до 13.
Телефон кол-центру, за яким можна телефонувати: 0500555096
![](/storage/app/thumbnails/29e/dfc/20c/26397b59-1393-4af8-b077-aaca31374ae6_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/ea8/c92/2c5/4e05c889-bc7e-48af-904d-1e7a2768aa5d_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/6c7/d67/c8b/8b87c52a-0b00-49ef-95a0-59f3fb9c6d45_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/0c1/8c9/998/782a976c-c7b8-4e79-a73e-2a5a57d71538_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/eac/1d9/069/4c655840-472a-444d-a364-c8dc1c1fc37d_820x360.jpg)