портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Через ремонтні роботи Укренерго буде тимчасово знеструмлено Карлівську фільтрувальну станцію та 17 сіл

Опубліковано 15 липня 2019 року, 16:45

16 липня за заявкою ДП НЕК «Укренерго» буде тимчасово відключено лінію Котляревська-Карлівка 35 кВ. У результаті без енергопостачання тимчасово залишаться Карлівська фільтрувальна станція та жителі 17 сіл в Ясинуватському, Мар'їнському, Покровському та Костянтинівському районах. Причина відключення – проведення ремонтних робіт на високовольтній лінії 750 кВ ДП НЕК «Укренерго».

Ремонтні роботи на лінії Південнодонбаська-Донбаська ДП НЕК «Укренерго» будуть проводитися з 8:00 по 18:00 16 липня. Це тимчасово залишить без світла жителів сіл Красногорівка, Новокалинове, Керамік, Архангельське, Невельське, Первомайське, Нетайлове, Уманське, Очеретине (Ясинуватський район), Карлівка, Галицинівка, Лесівка, Долинівка (Мар'їнський район), Калинове (Костянтинівський район), Мемрик, Калинове, частково Михайлівка (Покровський район).

Очікується, що в результаті робіт, що проводяться ДП НЕК «Укренерго», покращиться енергопостачання для жителів усіх населених пунктів, які підпадають під відключення.

За даними КП «Компанія «Вода Донбасу» в результаті знеструмлення Карлівської фільтрувальної станції буде тимчасово припинено подачу води покровській, селидівській та добропільській групам міст.

 Відділ з комунікацій

АТ «ДТЕК Донецькі електромережі»