Триває щоденна евакуація цивільних мешканців Донеччини. Рятуючись від війни, люди виїжджають як з прифронтових територій, так і за межі області - до більш безпечних регіонів країни. Координує цю масштабну роботу обласна військова адміністрація, а залучені в цьому відповідальному процесі місцеві адміністрації, поліція, ДСНС та інші структури.
Так за минулу добу - 25 червня - рятувальники Донеччини надали допомогу під час перевезення з пункту збору та реєстрації в м. Покровськ до місця посадки в евакуаційний потяг 21 особі, з них троє дітей; а під час евакуації в Покровському районі 27 людям, з них чотири дитини.
А за допомогою поліції в області в неділю було евакуйовано 57 людей.
Нагадаємо, з 18 квітня триває безкоштовна евакуація наших земляків до територіальних громад Житомирської області. Сьогодні з Покровська відправився черговий евакуаційний потяг на Бердичів. Рейси цього безкоштовного евакопоїзда здійснюються один раз на чотири дні.
![](/storage/app/thumbnails/44a/bd0/caa/356134633_657276779774397_9050834892507165789_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/830/b2b/8e0/356251848_657276836441058_7889510463045355630_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/219/73e/a63/356105311_657276879774387_427426037352298239_n_820x360.jpg)