Гуманітарні штаби, хаби та центри Донеччини, які розташовані за межами області, провели за минулий тиждень низку культурно – просвітницьких та розважальних заходів для відвідувачів з числа внутрішньо переміщених осіб.
Культурний хаб «Донеччина» у м. Київ – розважальна програма для дітей «Недитяча вечірка», зустріч із засновником «Школи героїв», фестиваль фарб Холі для дорослих та дітей, організація екскурсії до Софіївського собору.
Центр підтримки ВПО Краматорського району «МиРазом» у м. Дніпро – заняття з тривимірного моделювання, творчий майстер-клас («Посіпаки»), нетрадиційна техніка малювання.
Гуманітарні хаби «Наш Краматорськ. Ми разом все подолаємо» у містах Київ, Дніпро - освітні заходи для дітей: заняття з підготовки до школи, творчі майстер-класи (літні маки, горщики-багатоніжки), заняття з малювання, екозахід «Врятуємо рослини від спеки».
Гуманітарний центр Часовоярської громади «Мій Часів Яр» м. Київ – відвідування заміського комплексу Sobi Club.
Центри підтримки бахмутян «З Бахмутом у серці»:
м. Полтава - відвідування Полтавської обласної філармонії;
м. Харків – майстер-клас з виготовлення ляльок із кукурудзи, інформаційна сесія з мінної безпеки.
Соціально-психологічні хаби Торецької громади:
м. Черкаси – краєзнавча година «Тебе я славлю, моє рідне місто», патріотична година «Разом здолаємо все» презентація книжкової виставки «Книжка у відпустку»;
м. Київ – правова вікторина «Великі права маленької людини», заняття з англійської мови;
м. Дніпро – інтелектуально-творча гра «Happy English», презентація до уроку «Ернест Хемінгуей – життєвий та творчий шлях видатного американського письменника», патріотичний захід, присвячений 10 річниці звільнення м. Торецьк від російської окупації, краєзнавча мандрівка «Торецьк - місто наших мрій і сподівань», творчий майстер-клас (об’ємна черепаха);
м. Хмельницький – історичний екскурс «Разом ми сила!».
Центри «ЯМаріуполь» - навчання в «Академії майбутніх першокласників»;
м. Запоріжжя – творчі майстер-класи, захід до Дня металурга (тематичне відео, декламування віршів, майстер-клас);
м. Чернівці – інформаційна година «Святий грішник: забуте хрещення князя Володимира Великого», відвідування McDonald’s, зустріч до Дня металурга, захід до Дня шахів;
м. Івано-Франківськ – відвідування виставки риб, майстер-клас з фотомистецтва, виготовлення листівок до Дня металурга;
м. Кам’янське – майстер-клас з гри у шахи;
м. Кропивницький – майстер-клас з приготування піци, рухливі ігри, відвідування відкриття виставки місцевої художниці, творчий захід з виготовлення браслетів, малювання пейзажів;
м. Львів – захід до 2-ої річниці центру, воркшоп з тайм – менеджеру, зустріч до Дня металурга;
м. Вінниця – відвідування квест-кімнати «Місія нездійсненна», подорож до парку розваг «Країна мрій», кулінарний майстер-клас;
м. Київ – творчі майстер-класи, освітні заходи у дитячій кімнаті;
м. Кривий Ріг – відкриття виставки «Сталеві герої: металургійна міць Маріуполя та Кривого Рогу»;
м. Одеса – захід до Дня фотографа, відвідування заходу у бібліотеці до Дня металургів;
м. Ужгород – відвідування сімейно-розважального комплексу «Аква Ріо Парк»;
м. Тернопіль – захід «Створення анімаційного мультфільму», відвідування виставки «Фактор свободи. Мазепа. Петлюра. Бандера»;
м. Рівне – зустріч та виготовлення листівок до Дня металурга, відвідування Рівненського музею фотографії, святкування Міжнародного дня шахів.
Консультативно-координаційні центри підтримки населення Бахмутського району «Бахмутський район єднає у м. Вінниця – майстер-клас для дітей та дорослих «То моє море».
Центр підтримки ВПО Волноваського району «Пліч-о-пліч» м. Кривий Ріг - майстер-клас з виготовлення свічок з вощини.
Разом ми - сила, подолаємо будь-які труднощі!
![](/storage/app/thumbnails/d40/039/272/452819235_899820442186583_323858301483113740_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/7d7/e47/280/452393424_899820718853222_6146858712126655012_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/65c/7b5/9ec/452429192_899821015519859_1186264786029586258_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/4f1/181/a40/452522633_899820532186574_4222682941291000730_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/5ff/a57/07d/452521558_899820628853231_1172200352376594352_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/c5a/a4b/764/452477186_899819665519994_6229241727101170932_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/a2c/526/3d4/452514060_899820578853236_5922160151191675025_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/1ad/385/a68/452519655_899820468853247_7362518787923987810_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/5b0/c5b/bcd/452520449_899821108853183_2772710259291795525_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d03/d27/faa/452554274_899820985519862_410726712982770471_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d54/02f/f84/452554596_899820945519866_8613434424472669756_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/688/f04/04c/452555351_899820972186530_2853579611864784096_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/a75/3af/c3c/452678149_899819785519982_4662324494378599186_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/fb8/be7/6b8/452555748_899821058853188_804648473602529853_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/55f/c2b/bde/452701876_899819512186676_17119647591430613_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/2c7/c0f/020/452714305_899821038853190_745252779986991726_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/7cc/1f6/8d6/452734970_899820845519876_4688593024132693670_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/77d/6ef/747/452846030_899819745519986_262577702305261082_n_820x360.jpg)