Про це повідомила Прем'єр-міністерка України Юлія Свириденко.
З нагоди Дня державної служби Почесними грамотами Кабінету Міністрів України нагороджені службовці Донецької ОДА: директор департаменту розвитку базових галузей промисловості Олексій Гоптар і директор департаменту житлово-комунального господарства Сергій Боєвський.
Стабільна робота критичної інфраструктури та повноцінна життєдіяльність громад — це багато в чому їхня заслуга.
Вітаємо колег з відзнаками!