портал в режимі тестування та наповнення
  • A-
    A+
або
Слідкуйте за нами в соц.мережах:

Державних службовців Донецької ОДА нагородили Почесними грамотами Кабінету Міністрів України

Опубліковано 25 червня 2026 року, 11:16

Державних службовців Донецької ОДА нагородили службовці Почесними грамотами Кабінету Міністрів України

Про це повідомила Прем'єр-міністерка України Юлія Свириденко.

З нагоди Дня державної служби Почесними грамотами Кабінету Міністрів України нагороджені службовці Донецької ОДА: директор департаменту розвитку базових галузей промисловості Олексій Гоптар і директор департаменту житлово-комунального господарства Сергій Боєвський.

Стабільна робота критичної інфраструктури та повноцінна життєдіяльність громад — це багато в чому їхня заслуга.

Вітаємо колег з відзнаками!