Подарунки від Донецької облдержадміністрації привіз дітям прифронтової Авдіївки заступник голови Донецької ОДА Вадим Філашкін.
Сьогодні він відвідав у Авдіївці дитячий садочок "Теремок" та школу №6. У робочій поїздці заступника голови Донецької ОДА супроводжував керівник військово-цивільної адміністрації Авдіївки Віталій Барабаш.
«Від головного Діда Мороза нашої області хочу привітати з новорічними святами та побажати, щоб ви були слухняні, щасливі й здорові», - привітав дітлахів Вадим Філашкін.
На кожній локації діти підготували для гостей новорічні вистави та отримали подарунки від голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Кириленка.
Також Вадим Філашкін вручив керівникам навчальних закладів сертифікати на отримання новорічних подарунків для своїх учнів та вихованців.
Загалом в Авдіївці отримали подарунки 2753 дитини.
![](/storage/app/thumbnails/7a4/81e/3f7/DSC_0909_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/a9c/224/fa0/DSC_0652_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/cc9/b91/238/DSC_0635_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/add/432/807/DSC_0612_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/a18/872/786/DSC_0823_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d82/99d/c83/DSC_0809_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/6aa/2bc/501/DSC_0816_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/c22/bb2/91a/DSC_0662_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/67a/289/b72/DSC_0673_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/ad4/7d8/6de/DSC_0926_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/911/cd1/957/DSC_0695_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/3df/64f/aea/DSC_0624_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/762/e29/d29/DSC_0836_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/10c/c44/51b/DSC_0859_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/efc/492/433/DSC_0687_820x360.jpg)