портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506, 0954633565
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Для переселенців з Донеччини у Дніпрі відкрили антикризовий транзитний хаб «Затишок»

Опубліковано 24 січня 2023 року, 14:14

Антикризовий транзитний хаб «Затишок» для переселенців з Донеччини відкрили сьогодні за участі начальника Донецької обласної військової адміністрації Павла Кириленка у Дніпрі.

Тут можуть знайти тимчасовий прихисток - до 10 днів - люди уразливих категорій, які тікають від активних бойових дій: особи з інвалідністю, діти-сироти, люди похилого віку, багатодітні родини, одинокі батьки, родини військовослужбовців, а також жінки та дівчата, які зазнали гендерно зумовленого насильства.

Хаб «Затишок» розташований у готелі «Дніпропетровськ» і облаштований усім необхідним для переселенців. Одночасно у хабі можуть перебувати двадцятеро людей із дітьми.

Виїжджаючи з Донеччини, жителі області неодмінно проїжджають Дніпро, а багато хто і залишається тут - зараз у місті живуть майже 150 тисяч наших земляків. Кожен із них має свою історію порятунку і свої потреби. І кожен заслуговує на гідне життя.

- «Затишок» - це проєкт, спрямований на безпечну евакуацію та подальшу соціалізацію переселенців у нових громадах. Важливо, що він реалізується саме у Дніпрі, - наголосив Павло Кириленко. - Дякую всім, хто долучився до створення цього хабу, а це — UNDP Ukraine / ПРООН в Україні , Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine , Польська гуманітарна акція в Україні, БФ «Слов'янське серце», ГО «Мартін-клуб», БФ «Восток-СОС», БФ «Янголи спасіння» та Волонтерський центр допомоги матерям та дітям. Всі разом докладаємо зусиль, щоб переселенці на новому місці почувалися, як вдома, - і були ефективними в нашій спільній боротьбі з ворогом.