портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506, 0954633565
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

До 20 тисяч гривень: Ветерани та їх рідні можуть отримати грошові кошти на свій бізнес

Опубліковано 07 серпня 2022 року, 16:36 , Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації

Про спеціальний проєкт Українського ветеранського фонду із мікрофінансування ветеранського бізнесу та бізнесу родин ветеранів у період дії воєнного стану повідомляє Департамент соціального захисту населення  облдержадміністрації.

Ветерани та їх рідні можуть отримати грошові кошти на свій бізнес

Український ветеранський фонд (далі - Фонд) відшкодовує до 20000 грн на товари і обладнання для фізичних осіб - підприємців з числа ветеранів та членів їх родин.

Гроші можуть отримати учасники бойових дій, які не на службі, їх дружини, чоловіки, матері, діти, батьки ветеранів і ветеранок, які мають статус внутрішньо переміщеної особи.

Для отримання мікрофінансування потрібний відсканований або відфотографований пакет документів, до якого входить:

паспорт заявника з пропискою, виписка чи витяг з Єдиного державного реєстру про фізичну особу - підприємця чи самозайняту особу, документи щодо статусу ветерана, спільне проживання з ветераном до війни та свідоцтво про одруження;

довідка про статус внутрішньо переміщеної особи;

чеки та накладні на покупки, зроблені після 24.02.2022.

Заявка на відшкодування подається на офіційному веб-сайті Фонду у розділі «Мікрофінансування» за посиланням: https://veteranfund.com.ua/

Протягом 10 днів, після схвалення заявки, ветеран або його рідні можуть отримати гроші за товари і послуги, які придбали для бізнесу після 24.02.2022.

При цьому, Фондом створено покрокову інструкцію, як подати заявку через аплікаційну форму за посиланням: https://youtu.be/M2yKMc0tGzY

Важливо: придбане обладнання має відповідати КВЕД фізичної особи - підприємця. Інакше кажучи, якщо ви володієте автомайстернею, але придбаєте садове обладнання, такі покупки не відшкодовуються.

Покупки Фонд відшкодовує одноразово.

За матеріалами Департаменту соціального захисту населення  облдержадміністрації