Аварія на Чорнобильській АЕС забрала життя тисяч людей і завдала непоправної шкоди екології Європи. Применшення кількості жертв, недостовірні дані про радіацію, недостатній контроль за продуктами харчування, а також перешкоджання усім, хто бодай якось намагався дізнатися правду –злочин радянського режиму, який збільшив кількість жертв.
Вшануванню пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи присвячено низку просвітницьких і виховних заходів для учнівської молоді Донеччини.
Обласними закладами позашкільної освіти проведено онлайн-акції «Чорнобиль – катастрофа людства» та «Гірчить Чорнобиль крізь віки», до участі у яких долучились понад 600 учнів і вихованців закладів освіти області. Діти вшановували пам’ять жертв радіаційних аварій та катастроф, розміщуючи тематичні світлини й малюнки на сторінці «Позашкілля Донеччини» за хештегами: #гірчитьчорнобиль2024 #дітиДонеччини #ПозашкілляДонеччини
![](/storage/app/thumbnails/6fd/cac/650/photo2024-04-2614-07-51-2_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/a06/fa6/3a7/photo2024-04-2614-07-51-10_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/267/e11/a52/photo2024-04-2614-07-51-4_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/102/af8/b2e/photo2024-04-2614-07-51-3_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/92d/a16/b07/photo2024-04-2614-07-51-6_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/bee/7f5/63b/photo2024-04-2614-07-51-5_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/945/f66/aae/photo2024-04-2614-07-51-7_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/ebe/b97/d85/photo2024-04-2614-07-51-8_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/265/a4f/66a/photo2024-04-2614-07-51-9_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/556/7ae/a3d/photo_2024-04-26_14-07-51_820x360.jpg)