З нагоди Дня Соборності України, що відзначається 22 січня, Донецький обласний молодіжний центр спільно з управлінням сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації запрошують мешканців області та всіх охочих долучитися до тематичного онлайн-флешмобу «Об’єднані Україною».
Метою ініціативи є утвердження національної єдності через висвітлення спільних цінностей, щоденної взаємопідтримки та досвіду, який об’єднує українців у різних куточках країни та за її межами.
Як долучитися до акції? Для участі у флешмобі необхідно виконати наступні кроки:
- Створити візуальний контент: підготувати тематичне фото або коротке відео.
- Підготувати текстовий супровід: написати кілька речень про те, що саме допомагає вам відчувати зв’язок і та єдність нації.
- Надіслати матеріали: фото та відеоматеріали необхідно надіслати на електронну адресу: [email protected] (надіслані файли будуть використані для створення підсумкового загального відеоролика).
- Опублікувати допис: розмістити матеріал на власних сторінках у соціальних мережах, обов’язково використовуючи тематичні хештеги: #ДеньСоборності#ДонОМЦ#Обєднані_Україною
Акція триватиме у період з 14 по 20 січня.
До участі запрошуються представники громадськості, молодь, колективи підприємств та всі громадяни, які бажають продемонструвати незламну єдність українського народу. Разом ми — єдина країна!