14 березня в Мар’їнці на честь Дня добровольця відбулось урочисте відкриття пам’ятника воїнам, які загинули при обороні міста. Участь у заході взяли заступник голови Донецької облдержадміністрації Юлія Костюніна, заступник командувача Об'єднаних сил Віктор Ганущак, начальник Об'єднаного центру цивільно-військового співробітництва штабу Об'єднаних сил полковник Андрій Корабельський, голова Мар’їнської РДА Євген Данилюк, генерал-майор, командувач ОТУ «Схід» Едуард Москальов та полковник, командир 28 окремої механізованої бригади ім. Лицарів Зимового походу Максим Марченко.
При відкритті пам’ятник освятив військовий капелан. Військовослужбовців 28 окремої механізованої бригади, які у 2014 році проходили службу у добровольчих батальйонах, нагородили почесними відзнаками.
Присутні вшанували героїв хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника в знак вічної поваги до їх подвигу.
Нагадаємо, що 14 березня в Україні відзначається День добровольця. Саме цього дня 2014 року прямо з Майдану добровольці вирушили на тренувальну базу в Нових Петрівцях, що під Києвом. Перша хвиля добровольців, а їх було майже 40 добровольчих батальйонів, зробила неоцінений вклад у захист сходу України. Переважна більшість із них згодом перетворилась на військові частини силових структур.
![](/storage/app/thumbnails/332/b7b/634/whatsapp-image-2020-03-14-at-193434-1_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/5a4/45e/ce7/whatsapp-image-2020-03-14-at-193436-1_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/264/7e5/3fc/whatsapp-image-2020-03-14-at-193436-2_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/c55/fcb/d4f/WhatsApp Image 2020-03-14 at 19.34.35_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/492/428/7f8/WhatsApp Image 2020-03-14 at 19.34.32_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/993/7b5/430/whatsapp-image-2020-03-14-at-193434-2_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/fdc/e57/607/WhatsApp Image 2020-03-14 at 19.34.33_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/d79/ddb/0b4/WhatsApp Image 2020-03-14 at 19.34.36_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/35c/3cf/283/WhatsApp Image 2020-03-14 at 19.34.34_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/1e9/a39/3eb/whatsapp-image-2020-03-14-at-193435-1_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/63b/513/eaf/WhatsApp Image 2020-03-14 at 19.34.30_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/a59/0f2/6d4/whatsapp-image-2020-03-14-at-193435-2_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/a0a/84b/bd2/WhatsApp Image 2020-03-14 at 19.34.37_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/45b/128/7ba/whatsapp-image-2020-03-14-at-193437-1_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/225/024/f16/whatsapp-image-2020-03-14-at-193435-3_820x360.jpeg)