Донеччина обрала кращих спортсменів і тренерів у лютому 2024 року
8 квітня заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін і начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик провели в місті Краматорськ робочу нараду з питань реалізації програми Президента України «Велике будівництво».
Нагадаємо, на Донеччині до кінця 2020 року мають з’явитися 5 нових стадіонів, два з яких – у Краматорську. З графіком виконання запланованих робіт щодо зведення спортивно-оздоровчого комплексу по вулиці Парковій керівництво області ознайомив заступник Краматорського міського голови Юрій Люлька.
Згідно проєкту, комплекс поруч із дитячо-юнацькою спортивною школою № 2 матиме футбольне поле зі штучним покриттям розмірами 105x68 м, бігові доріжки по колу, спортивні майданчики, трибуну для глядачів, а також освітлення. Об’єкт зводитиметься за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, міського та обласного бюджетів.
26 березня з підрядником ТОВ «УБК №1» укладено договір на суму 35 525,470 тис. грн., завезено техніку. Завершити роботи планується восени 2020 року.
![](/storage/app/thumbnails/741/6b0/b70/IMG_2936_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/117/7b7/f84/IMG_2939_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d10/aac/b9c/IMG_2932_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/459/6cd/14e/IMG_2923_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/aed/212/c62/IMG_2976_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/176/cff/a02/IMG_2963_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/02a/cfc/3f2/IMG_1429_820x360.jpg)