портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506, 0954633565
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Донеччина обрала кращих спортсменів і тренерів квітня

Опубліковано 14 травня 2023 року, 11:00 , Управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації

Управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації продовжує щомісячно підбивати підсумки виступів атлетів регіону на всеукраїнських і міжнародних змаганнях. На засіданні комісії під головуванням начальника управління Володимира Мицика визначено кращих спортсменів та тренерів квітня за категоріями: з олімпійських, неолімпійських видів спорту, видів спорту серед осіб з інвалідністю. Голосування проводилося серед вболівальників у соцмережі Facebook, а також експертної групи управління.

У категорії олімпійці спортсменом місяця Донеччини визнаний майстер спорту України з тхеквондо (ВТФ) Артем Гарбар із міста Дружківка, вихованець Школи вищої спортивної майстерності регіону. На чемпіонаті Європи з тхеквондо (ВТФ) серед клубів він здобув бронзову медаль у ваговій категорії до 87 кг. Відповідно звання тренера місяця отримав наставник Артема – заслужений тренер України Юрій Бірюков.

Переможниця відкритого чемпіонату Чехії зі спортивної аеробіки серед молоді Ярослава Хлистун разом зі своєю наставницею, заслуженим тренером України Ілоною Карпенко з міста Мирноград відзначені в категорії «Неолімпійські види спорту».

Кращими у номінаціях «Кращий спортсмен» і «Кращий тренер» у видах спорту серед осіб з інвалідністю стали представники міста Слов’янськ: майстер спорту України Злата Дячук, переможниця та срібна призерка Кубку світу з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, та її наставник, заслужений тренер України Ігор Котляров.

За інформацією управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації