Управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації продовжує щомісячно підбивати підсумки виступів атлетів регіону на всеукраїнських і міжнародних змаганнях.
По закінченню липня 2024 року визначено кращих спортсменів місяця за трьома категоріями: з олімпійських, неолімпійських видів спорту, видів спорту серед осіб з інвалідністю. Голосування проводилося серед експертної групи управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації і вболівальників у соціальній мережі Facebook.
Серед олімпійців атлеткою місяця визнана 17-річна Дар’я Дубенець із Дружківки – кандидат у майстри спорту України з легкої атлетики, вихованка Обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи, представниця Школи вищої спортивної майстерності регіону та спортсменка-інструкторка Донецької обласної штатної команди резервного спорту. На юнацькому чемпіонаті Європи у Словаччині в дисципліні біг на 2000 м з перешкодами вона встановила новий національний рекорд України серед дівчат до 18 років – 6 хвилин 39,64 секунди. Попереднє досягнення належало Оксані Райті, яка ще в 2010 році на Юнацьких Олімпійських іграх у Сінгапурі показала час 6:41.49. Звання кращого тренера Донеччини з олімпійських видів спорту в липні отримали наставники Дар’ї – тренер-викладач ОКДЮСШ Ольга Лук’янова і тренер-викладач ШВСМ, заслужений тренер України Костянтин Степанцов.
Переможцем номінації «Кращий спортсмен» серед неолімпійців став Єгор Волошин із Бахмута – майстер спорту України міжнародного класу з карате JKS, вихованець спортивного клубу «Буси-до». На чемпіонаті світу в Японії він здобув дві бронзові медалі: у індивідуальних змаганнях куміте вагової категорії +75 кг серед суперників 21-39 років та в командному куміте. Звання «Кращий тренер» серед неолімпійських видів спорту удостоївся наставник Єгора – його батько Андрій Волошин.
У категорії «Види спорту серед осіб з інвалідністю» в липні 2024 року відзначена Тетяна Бакланова з Маріуполя – заслужений майстер спорту України з шахів серед спортсменів з порушеннями слуху, представниця Донецького регіонального центру «Інваспорт». На чемпіонаті світу в Сербії вона виборола три золоті медалі: у класичних шахах, а також у форматах гри бліц і рапід.
![](/storage/app/thumbnails/2a5/9d8/44a/455040926_903639185134823_4687535783582033480_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d7d/c2b/849/454751392_903639278468147_7472564286340069924_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f43/11c/431/454746441_903639175134824_4340520531667348593_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/7ba/07f/c8e/455048259_903639351801473_5444304002210955736_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f15/fad/a1c/454755040_903639281801480_7767550624415622220_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/992/a15/5d1/454957858_903639355134806_2424028525823648974_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/92a/58f/2b9/454997047_903639181801490_5428330041460690420_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/e8b/70b/fa3/455082615_903639291801479_4739028507509890966_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/939/d53/41d/455239573_903639395134802_2061463563335864029_n_820x360.jpg)