Питання необхідності забезпечення підтвердженого режиму тиші для проведення робіт на критично важливих об'єктах інфраструктури обговорювалося під час спільної зустрічі голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Кириленка з командувачем ООС Володимиром Кравченком та заступником голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Марком Етерінгтоном 10 вересня.
Йдеться передусім про ремонт "дороги життя" у Жованці, відновлення водопостачання у Зайцевому, а також пошкодженої у 2014 році газорозподільчої станції у Мар'їнці. Все це - об'єкти, від яких залежить життєзабезпечення прифронтових населених пунктів.
«Донецька обласна державна адміністрація виділила з обласного бюджету кошти на проведення необхідних робіт, але без підтвердженого режиму тиші розпочатися вони не можуть», - зазначив Павло Кириленко.
Пан Етерінгтон констатував, що дані питання вкрай важливі і запевнив, що місія ОБСЄ "допоможе настільки, наскільки зможе".
"Ми розглядатимемо ці питання як пріоритетні у своїй роботі", - сказав він.
![](/storage/app/thumbnails/6e1/0e6/90c/119122189_792737134808709_1801521844867497389_o_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/a25/5b0/f71/119075604_792737051475384_3252016868966758244_o_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/c1e/e4f/3d7/119145861_792737054808717_5927961181651703187_o_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/890/bd6/027/119120259_792737058142050_4569348034587915310_o_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/b5c/421/fad/119137245_792737131475376_572326174822360553_o_820x360.jpg)