Меморіальний захід, присвячений 76-м роковинам Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, відбувся у Краматорську сьогодні, 9 травня.
У ньому взяли участь ветерани Другої світової війни, перший заступник голови Донецької облдержадміністрації Ігор Мороз, заступник командувача Об’єднаних сил генерал-майор Віктор Ганущак, Краматорський міський голова Олександр Гончаренко, громадськість.
«Друга світова війна була страшною трагедією для українців. Дякуємо тим, хто боронив свою Батьківщину від агресора. Ми у довічному боргу перед ними. І ми пам'ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає», - зазначив Ігор Мороз.
Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих в роки Другої світової війни.
До Вічного вогню поклали квіти вдячності героям-визволителям, чиї імена навіки вписані в історію.
![](/storage/app/thumbnails/6af/5dc/81e/DSCF7126_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/cb0/4ab/d7a/DSCF7049_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/c98/2eb/fa3/DSCF6836_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/1ac/743/bed/DSCF6869_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/2a0/468/fd3/DSCF6879_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/17a/b87/e6d/DSCF6880_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f9a/0f4/c79/DSCF6899_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/196/8c6/06c/DSCF6905_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/984/293/6e7/DSCF6917_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/00a/543/c3f/DSCF6930_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/5e3/539/f7a/DSCF6933_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/8e1/4f3/2e1/DSCF6946_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/18a/8c7/bfc/DSCF6975_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/b21/7c1/4aa/DSCF6961_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/372/291/058/DSCF7001_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/765/4bb/320/DSCF6995_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/463/542/7e4/DSCF7008_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/4c6/354/360/DSCF7013_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/1a4/64c/c9d/DSCF7015_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/26a/0a9/931/DSCF7017_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/1b4/78e/90f/DSCF7027_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/dd4/89e/88f/DSCF7032_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/b4a/2ab/6c2/DSCF7042_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/a8e/fce/bb0/DSCF7108_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/e47/1b5/5f7/DSCF7080_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/512/438/fac/DSCF7073_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/a8e/fce/bb0/DSCF7108_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/1a6/703/245/DSCF7131_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/ad2/3e1/b3d/DSCF7124_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/bb8/db0/41b/DSCF7145_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/1ca/64a/427/DSCF7149_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/4fe/07f/ed6/DSCF7160_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/3be/8d0/637/DSCF7262_820x360.jpg)