Донецька область чотири рази поспіль входить до фіналу всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу» та виборює призові місця.
24 січня у столичному Будинку футболу відбулося відкриття фінальних змагань всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу» за 2020 та 2021 роки. Всеукраїнський семінар «Розвиток масового футболу» об’єднав учителів фізичної культури, фахівців освіти, які реалізують програми розвитку шкільного футболу, та вчителів-переможців ІІ (обласного) туру Конкурсу у 2020 та 2021 роках.
У семінарі взяли участь керівники Української асоціації футболу та представники Міністерства освіти і науки України. Відкрив захід перший віцепрезидент Української асоціації футболу Анатолій Дем’яненко.
З вітальним словом до присутніх звернувся заступник директора Інституту модернізації змісту освіти Юрій Сафонов, який наголосив на важливості співпраці з питань формування здорового способу життя дітей та молоді.
На семінарі було представлено різні напрями й проєкти розвитку шкільного футболу: УЄФА GROW, «Відкриті уроки футболу», «Шкіряний м’яч», дівочий футбол, УЄФА Playmaykers, безпека та захист дітей у футболі, а також курси підвищення кваліфікації вчителів фізичної культури (модуль «Футбол»).
З 25-26 січня відбулися фінальні змагання всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу» за 2020 рік на базі столичної Скандинавської гімназії. Донеччину представляв Дмитро Дробітько, учитель фізичної культури Бахмутської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 з профільним навчанням Бахмутської міської ради, який за підсумками конкурсу посів почесне ІІ місце.
27-28 січня пройшов фінал всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу» за 2021 рік. Донецьку область представила Оксана Онішкевич, учитель фізичної культури Комунального закладу «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №56 Маріупольської міської ради», яка посіла почесне ІІІ місце.
![](/storage/app/thumbnails/8e2/530/4ec/whatsapp-image-2022-01-31-at-171955-1_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/083/108/5f2/WhatsApp Image 2022-01-31 at 17.19.55_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/552/e9b/ff2/WhatsApp Image 2022-01-31 at 17.19.56_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/63b/81f/fa3/whatsapp-image-2022-01-31-at-171955-2_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/1a4/5d9/d80/whatsapp-image-2022-01-31-at-171955-3_820x360.jpeg)