Донецька область була представлена на щорічному Культурно-мистецькому фестивалі «ZT-EXPO 2020», який відбувся 10-11 вересня в м. Житомир.
Засновниками та організаторами фестивалю є Департамент культури, молоді та спорту облдержадміністрації та КУ «Житомирський обласний туристичний інформаційний центр» Житомирської обласної ради.
Захід проведено з метою презентації туристичного потенціалу регіонів та міст України, налагодження співпраці між областями, районними державними адміністраціями, ОТГ та міськими радами, обміну досвідом в активізації розвитку внутрішнього туризму.
Управління культури і туризму Донецької облдержадміністрації спільно з Донецьким обласним навчально-методичним центром культури долучилися до заходу задля популяризації «туристичних магнітів» Донеччини.
На другий фестивальний день відбулася конференція «Туризм в умовах карантину», де виступили представники Державного агентства розвитку туризму України, КУ «Житомирський обласний туристичний інформаційний центр», Державного історико-культурного заповідника «Самчики», Інституту археології НАН України, Музею космонавтики ім. С.П. Корольова, Донецької, Житомирської, Хмельницької областей. Були порушені питання розвитку туризму та туристичної інфраструктури в умовах карантину, учасники ділилися своїм досвідом роботи в культурно-туристичній сфері під час карантинних обмежень та представили здобутки регіонів у цьому напрямку. За темою «Фестивальний та зелений туризм Донеччини у 2020 році» виступила завідувач відділу краєзнавства та туризму Донецького обласного навчально-методичним центру культури Валентина Лимаренко.
Також протягом дня поряд з кінотеатром «Жовтень» функціонувало містечко, де всі бажаючі могли ознайомитися з цікавими локаціями, туристичними новинками, брендами та фестивалями регіонів нашої країни.
![](/storage/app/thumbnails/afd/43c/6f3/ZTExpo25_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/46c/0d3/0f6/ztexpo-2_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/b32/659/e2b/ztexpo-3_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/88b/746/e28/ZTExpo24_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/714/76b/568/ZTExpo15_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/410/5bd/8c3/ZTExpo23_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/6e3/64c/581/ZTExpo_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/b95/6ea/836/ZTExpo2_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f15/318/383/ZTExpo22_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/7e3/d68/901/ZTExpo21_820x360.jpg)