портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Донеччина знаходиться у «жовтій» зоні адаптивного карантину через перевищений рівень захворюваності на COVID-19

Опубліковано 13 січня 2022 року, 16:57

Стаціонарне лікування у медичних закладах Донецької області проходять 675 пацієнтів з підтвердженим та підозрілим випадком COVID-19. Про це заступник начальника управління – начальник відділу стратегічного розвитку охорони здоров’я та забезпечення лікарськими засобами управління організації та розвитку медичної допомоги населенню департаменту охорони здоров’я ОДА Олександр Педенко повідомив під час брифінгу з питань запобігання розповсюдженню коронавірусу на території Донецької області.

«На сьогодні у закладах охорони здоров’я, яким дозволено надавати медичну допомогу та госпіталізувати хворих на COVID-19,  знаходиться 507 пацієнтів з підтвердженим діагнозом і 168 – з підозрою»,  -  сказав Олександр Педенко. 

Він нагадав, що наразі Донецька область знаходиться у «жовтій» зоні адаптивного карантину через перевищений показник рівня захворюваності.  

«При нормі 75 на 100 тис. населення у нас 129 на 100 тис. населення.  Решта показників знаходиться у межах допустимого», -  зазначив Олександр Педенко.

Від важкого перебігу хвороби, госпіталізації чи смерті від COVID-19 убезпечує вакцинація.  Усього з початку кампанії з вакцинації в області проведено 1 203 015 щеплень, з них за минулу добу - 6021.