портал в режимі тестування та наповнення
  • A-
    A+
або
Слідкуйте за нами в соц.мережах:

Донеччина обрала кращих спортсменів і тренерів у липні 2025 року

Опубліковано 13 серпня 2025 року, 18:12 , Управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації

Артем Олійник здобув 11 золотих медалей у плаванні на Європейських юнацьких Паралімпійських іграх
Провідний тхеквондист Донецької області Артем Гарбар разом зі своїм тренером Юрієм Бірюковим
Юний параплавець Донеччини Артем Олійник разом зі своїм тренером Данилом Казначеєвим
Артем Гарбар приніс Україні перемогу в змаганнях з тхеквондо (ВТФ) на Всесвітній літній Універсіаді
Попередній слайд
Артем Олійник здобув 11 золотих медалей у плаванні на Європейських юнацьких Паралімпійських іграх Провідний тхеквондист Донецької області Артем Гарбар разом зі своїм тренером Юрієм Бірюковим Юний параплавець Донеччини Артем Олійник разом зі своїм тренером Данилом Казначеєвим Артем Гарбар приніс Україні перемогу в змаганнях з тхеквондо (ВТФ) на Всесвітній літній Універсіаді
Наступний слайд
Артем Олійник здобув 11 золотих медалей у плаванні на Європейських юнацьких Паралімпійських іграх

Управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації продовжує щомісячно підбивати підсумки виступів атлетів регіону на всеукраїнських і міжнародних змаганнях.

По закінченню липня 2025 року визначено кращих спортсменів місяця за двома категоріями: з олімпійських видів спорту та видів спорту серед осіб з інвалідністю. Голосування проводилося серед експертної групи управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації і вболівальників у соціальній мережі Facebook.

Серед олімпійців атлетом місяця визнаний Артем Гарбар із Дружківки – майстер спорту України міжнародного класу з тхеквондо (ВТФ), вихованець Школи вищої спортивної майстерності Донецької області. На Всесвітній літній Універсіаді в Німеччині він здобув «золото» у чоловічій ваговій категорії до 87 кг. Звання кращого тренера Донецької області з олімпійських видів спорту в липні отримав наставник Артема – заслужений тренер України, тренер-викладач ШВСМ Юрій Бірюков.

У категорії «Види спорту серед осіб з інвалідністю» кращими у липні визнані представники Донецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи для осіб з інвалідністю та міста Слов’янська: майстер спорту України з пара плавання Артем Олійник та його наставник, тренер-викладач ДО ДЮСШОІ Данило Казначеєв. На Європейських юнацьких Паралімпійських іграх у Туреччині Артем відзначився 11 золотими медалями: на дистанціях 50 м батерфляєм, 50 м на спині, 100 м брасом, у плаванні вільним стилем на 50 м, 100 м та 200 м, а також на 200-метрівці комплексним плаванням.

Окрім цього, члени комісії з визначення кращого спортсмена та тренера Донеччини прийняли рішення про нагородження спеціальною відзнакою Артема Зуєва – кандидата у майстри спорту України зі спортивного орієнтування, який у липні на чемпіонаті світу з рогейну в Іспанії посів 4 місце у віковій групі ветерани.

Артем Олійник здобув 11 золотих медалей у плаванні на Європейських юнацьких Паралімпійських іграх Провідний тхеквондист Донецької області Артем Гарбар разом зі своїм тренером Юрієм Бірюковим Юний параплавець Донеччини Артем Олійник разом зі своїм тренером Данилом Казначеєвим Артем Гарбар приніс Україні перемогу в змаганнях з тхеквондо (ВТФ) на Всесвітній літній Універсіаді

Інші новини за темою