портал в режимі тестування та наповнення
  • A-
    A+
або
Слідкуйте за нами в соц.мережах:

Донеччина обрала кращих спортсменів і тренерів у січні 2026 року

Опубліковано 18 лютого 2026 року, 12:29 , Управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації

Кращі спортсмени Донеччини за січень

Управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації продовжує щомісячно підбивати підсумки виступів атлетів регіону на всеукраїнських і міжнародних змаганнях.

Кращих спортсменів січня визначено за двома категоріями: з олімпійських та неолімпійських видів спорту. Голосування проводилося серед експертної групи управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації і вболівальників у соціальній мережі Facebook.

Серед олімпійців атлетом місяця визнаний Олександр Грушин – майстер спорту України міжнародного класу з боротьби греко-римської. У Франції на міжнародному турнірі «Grand Prix de France Henri Deglane» він здобув золоту медаль у ваговій категорії 67 кг.

Перемогою в номінації «Кращий спортсмен» серед неолімпійців відзначилася пара спортивних танцюристів Артур Ференчук та Наталія Бирило. У Великій Британії на міжнародних змаганнях «United Kingtom Open Dance Festival» вони посіли перше місце в європейській програмі у віковій категорії до 14 років (Rising Star). Звання «Кращий тренер» серед неолімпійських видів спорту удостоїлися наставники Наталії та Артура – Наталія Волкова і Андрій Хвостов.