26 грудня департамент агропромислового розвитку і земельних відносин Донецької облдержадміністрації взяв участь у проведенні селекторної наради з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та обласними державними адміністраціями.
Участь у заході взяли директор департаменту агропромислового розвитку і земельних відносин облдержадміністрації Артем Чаган, працівники департаменту, керівники ОТГ області та начальники управлінь АПР РДА.
Під час селекторної наради обговорювалися питання щодо стану проходження земельної реформи в Україні та проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення».
![](/storage/app/thumbnails/232/13b/980/P2840762_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d9e/08f/67a/P2840771_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/7b6/c38/15a/P2840751_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/800/c0e/4d4/P2840752_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/7c7/719/519/P2840766_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/dc1/149/076/P2840769_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/18a/a35/8b9/P2840772_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/0b1/794/d06/P2840784_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/73a/b4f/6a0/P2840774_820x360.jpg)