23 листопада о 16 годині офіційно оголошено хвилину мовчання на честь Дня пам’яті жертв голодоморів, після якої відбулась Всеукраїнська акція «Запали свічку пам’яті».
Кожен бажаючий може взяти участь у цьому заході, запаливши свічку пам’яті та поставивши її на підвіконні.
Донецька облдержадміністрація також долучилася до акції.
У пам’ять про мільйони українців, вбитих під час геноциду, свічки запалюватимуть на центральних площах міст, біля пам’ятників жертвам Голодомору, у храмах та власних домівках.
![](/storage/app/thumbnails/7e8/bde/f75/WhatsApp Image 2019-11-23 at 18.00.56_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/dd1/b6b/243/whatsapp-image-2019-11-23-at-175650-1_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/919/5df/890/WhatsApp Image 2019-11-23 at 17.56.50_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/8ee/757/007/WhatsApp Image 2019-11-23 at 17.58.29_820x360.jpeg)