Під час робочого візиту до Бахмуту голова Донецької облдержадміністрації Олександр Куць відвідав Бахмутську бібліотеку для людей з вадами зору. Минулого року приміщення бібліотеки було відремонтовано коштами міського бюджету та меценатів, проте у бібліотечному фонді не вистачає сучасних якісних книжок українською мовою.
«Бахмутській бібліотеці для людей з вадами зору коштом обласного бюджету купимо комп’ютерне обладнання та книжки українською мовою. Бібліотека має бути місцем комунікації людей, і сучасне обладнання дозволить прослуховувати аудіокниги та обговорювати їх у колі відвідувачів», - зазначив очільник області.
Наразі Бібліотеку-філіал №1 для людей з вадами зору Бахмутської централізованої бібліотечної системи щодня відвідує понад 50 читачів, більшість з них – люди з вадами зору. Співробітники бібліотеки запевняють, що сучасне обладнання та нові книги дозволять значно збільшити кількість відвідувачів та привернути увагу мешканців Бахмуту саме до їх закладу.
![](/storage/app/thumbnails/180/352/4b2/DSC_0363_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/4d2/b1f/f45/DSC_0319_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/54f/73e/358/DSC_0354_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/85d/4c3/e1f/DSC_0331_820x360.jpg)