Комунальна установа "Донецький обласний центр соціально-психологічної допомоги" привітала своїх маленьких мешканців з Днем захисту дітей.
Кожного року у перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це одне із найстаріших міжнародних свят. Свято було засновано у 1949 році за рішенням сесії Міжнародної демократичної федерації жінок. Уперше відзначалося у 1950 році в 51 країні світу.
Захід «Найкраща матуся!» провели серед клієнтів у комунальному закладі «Донецький обласний соціальний центр матері та дитини».
На свято завітали гості з подарунками: представники управління сім'ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації, директорка Дружківської міської організації товариства Червоного Хреста України Олена Скрибцова та директор організації роботодавців "Дружківська місцева організація підприємців" Олександр Шейко. Також у гості завітали байкерський клуб із м. Краматорськ та автошкола "Лідер". Всі гості звернулися до малечі з вітальними словами та побажаннями всього найкращого.
![](/storage/app/thumbnails/614/0c2/081/centmateri0106_6_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/ac0/091/da3/centmateri0106_4_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/dfd/f79/676/kubabyday0106_3_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/c5a/53a/64c/kubabyday0106_2_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/998/598/589/kubabyday0106_1_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/064/eac/42a/centmateri01062-1_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/ca5/b0a/d57/kubabyday0106_5_820x360.jpg)