З початком повномасшабного вторгнення рф на територію України Донецький обласний центр технічної творчості дітей та юнацтва релоковано до Дніпра та розміщено на базі Дніпровського обласного центру науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді, де працівникам закладу виділено аудиторії для роботи та приміщення для збереження евакуйованого майна.
Освітній процес у центрі здійснюється переважно у дистанційному форматі. Разом з цим, педагоги організували офлайнові гурткові заняття з учнями області, які мають статус внутрішньо переміщених осіб.
Так, у Дніпрі на базах хабів «Наш Краматорськ», «МиРазом» та волонтерської організації «РозГІ» для дітей проводять майстер-класи та виховні заходи.
У Тернополі на базі Волонтерської організації «Промінь сонця» організовано роботу гуртка «Дитяча анімація». Під керівництвом педагога Євгенії Феофанової вихованці гуртка створили серію анімаційних фільмів «Війна очима дітей», «Пес Патрон», «Вчитель-супергерой», «Мутабор» тощо. Також діти взяли участь у міжнародному проєкті «Формула миру», долучившись до малювання 20-метрової картини із зображенням янголів, які боронять Україну. Ця картина поїде з виставкою по всьому світу.
Не залишися без уваги учні Слов’янської громади, які перебувають на території області. Тут для дітей організовано ігрові заняття, майстер-класи та виховні заходи, на які також приходять військовослужбовці. Діти мають можливість поспілкуватися з захисниками та отримати корисні поради щодо мінної безпеки.
Усього гуртковою роботою охоплено 615 дітей, з них близько 200 вихованців відвідують заняття офлайн. Робота в очному форматі надає дітям можливість живого спілкування, задовольняє потреби у творчій самореалізації, відволікає від важких реалій сьогодення та наповнює їх життя змістовним дозвіллям.
![](/storage/app/thumbnails/a59/db3/dcc/41225119_2932586d_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/e0e/8a9/89d/464679_f9b79306_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/52d/845/630/656549_eabb6e2d_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/73b/3fc/404/62337725326_f72c91cd_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/396/a5b/b0f/1514130_6b09bc3a_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/fac/504/a40/24125500_6b3070fe_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/ede/ad2/298/3467859_18cf4da8_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/11c/007/4f8/46636446fb2_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/fad/18f/b65/523253628_885b0255_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/dbb/eee/a55/5233602_ddccd41a_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/8c7/4b4/516/536780_b5c5167d_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/95b/e79/b68/5258_82d83468_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/aab/fee/ebd/5548_8fcb8280_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d44/cc2/5f2/7631_ebfe54f7_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/14c/de1/586/876540_1229cfed_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/729/c22/2d3/8765431_da4effb7_820x360.jpg)