портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506, 0954633565
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Донецький обласний центр зайнятості: "Знайдемо роботу по всій Україні"

Опубліковано 03 травня 2022 року, 11:20 , Донецький обласний центр зайнятості

Щодня тисячі наших громадян шукають роботу, яку втратили через війну, у різних куточках України. Історія працевлаштування мешканця Маріуполя Дмитра Самойленка далеко не перша, але може надихнути своїм прикладом інших, як не впасти у відчай, а, навпаки, почати діяти.

Дмитро працював у Приазовському державному технічному університеті фахівцем з ремонту будівель та споруд. У середині лютого 2022 року, втративши роботу, чоловік звернувся за допомогою до Маріупольського міського центру зайнятості. Маючи досить високий рівень вмотивованості до праці, Дмитро разом з кар’єрним радником склав індивідуальний план пошуку роботи. Але працевлаштуватися не встиг. 

Через бойові дії він переїхав з рідного міста до Кропивницького. Підтримуючи тісний зв’язок з Дмитром, фахівцям центру зайнятості вдалося підібрати йому роботу дистанційно в іншому регіоні: запропонували декілька актуальних вакансій, зокрема й за суміжними професіями. Дмитро зупинив свій вибір на пропозиції бетоняра в ТОВ «БУДЛАВА». 

Хоча робота була для нього дещо новою, став в нагоді раніше напрацьований досвід. Втім, повноцінне працевлаштування потребувало отримання додаткових практичних навичок. Фахівець центру зайнятості узгодив з роботодавцем стажування Дмитра безпосередньо на підприємстві. Це стало для нього своєрідним випробуванням власної професійної майстерності, яке він гідно витримав. При цьому схвальні відгуки наставників надали успішний старт для нової сторінки трудової біографії Дмитра.

"Дуже добре, що є така служба, яка займається питаннями працевлаштування та дійсно допомагає. Обов’язково пораджу друзям та знайомим, за необхідності, звертатися до служби зайнятості. Фахівці максимально підтримують на кожному кроці підбору роботу, хоча самі через війну живуть у різних куточках країни", – поділився своїми думками Дмитро.

Окрім цього, маючи активну життєву позицію, Дмитро долучився до волонтерства. Відчувши на собі усі тяготи воєнного часу, чоловік надає допомогу людям, які також постраждали від війни.