портал в режимі тестування та наповнення
  • A-
    A+
або
Слідкуйте за нами в соц.мережах:

Донецька обласна бібліотека для дітей запрошує на онлайн – бесіду «Дитинство під час війни»

Опубліковано 02 червня 2025 року, 17:20 , Управління культури і туризму облдержадміністрації

Афіша онлайн – бесіди «Дитинство під час війни» з психологом Оксаною Трибун

Щороку 4 червня в Україні відзначається День вшанування пам’яті дітей, загиблих внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України. Це день пам’яті та глибокого усвідомлення того, наскільки війна змінює долі навіть найменших українців.

У цей день Донецька обласна бібліотека для дітей за підтримки Донецької обласної державної адміністрації запрошує приєднатися до онлайн-зустрічі в межах соціоосвітнього проєкту Speaker_club «Говоримо про...» на тему: «Казки з укриття: як говорити з дітьми про війну».

Гостя зустрічі — Оксана Трибун, письменниця, психологиня, авторка книги «Казки в укритті». Під час розмови говоритимемо про важливість психологічної підтримки дітей під час війни, про казку як мову безпеки, ресурс і місток до надії. Авторка поділиться власним досвідом роботи з дітьми в умовах війни та розповість, як слово може зцілювати й допомагати проживати найважчі події.

Захід відбудеться 4 червня об 11:00 на платформі Google Meet. Посилання на форму реєстрації.

Запрошуємо батьків, освітян, бібліотекарів, психологів та всіх, хто працює з дітьми чи прагне підтримати дитинство, що триває попри війну. Це буде розмова, яка допомагає зрозуміти, співпережити і підтримати.