0-800-507-506, 0954633565

Дружківець Костянтин Мусієнко відзначився яскравою перемогою на чемпіонаті світу з екіпірувального жиму лежачи в американському Остіні

Опубліковано 03 червня 2024 року, 16:18 , Управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації

У ваговій категорії до 105 кг представник Донеччини встановив новий світовий рекорд – 346,5 кг – і здобув золоту медаль, випередивши 12 спортсменів із 9 країн.

Крім того, Мусієнко став найкращим в абсолютному заліку чоловічих змагань серед 69 учасників з 8 вагових категорій, набравши 113,1271 бала за формулою IPF GL Points.

«Костянтин Мусієнко є майстром спорту України міжнародного класу, має у своєму активі цілу низку нагород чемпіонатів Європи та світу, завдяки чому вже сьомий рік поспіль (з 2018-го по сьогодні) він отримує стипендію від Донецької області.

Дякую Костянтину, його тренерам Дар’ї Русаненко та Сергію Федоренку за гідне представлення Донеччини та України на міжнародних змаганнях найвищого рівня! Бажаю нових здобутків на славу України!» - привітав переможці Вадим Філашкін.