Двадцять сім внутрішньо переміщених осіб урочисто отримали ключі від квартир для тимчасового проживання у Слов'янську сьогодні, 29 грудня.
Квартири були придбані у комунальну власність на умовах співфінансування з державного, обласного та місцевого бюджетів. Загальна вартість житла склала 15 млн грн: за рахунок коштів субвенції з державного бюджету – 10,5 млн грн, коштів обласного бюджету – 2,25 млн грн та бюджету Слов’янської територіальної громади – 2,25 млн грн.
Ключі від квартир вручили голова Донецької обласної державної адміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко та керівник Слов’янської ВЦА Вадим Лях.
«Сьогодні дуже приємна місія – житло отримають ті, хто найбільше його потребує. Ми розуміємо, що це житло надається особам, які лишились своїх домівок через збройну агресію Росії. Ми також розуміємо, що у внутрішньо переміщених осіб також є багато інших проблем, і ми системно працюємо над їх вирішенням. Сьогоднішній захід є підтвердженням того, що держава не залишить своїх громадян наодинці з проблемами», - зазначив очільник області.
Згідно з порядком та умовами надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 04.1.2017 №769, протягом 2018-2021 років, завдяки спільному фінансуванню з державного та місцевих бюджетів (співфінансування 70% на 30%), у Донецькій області у комунальну власність для надання в тимчасове користування внутрішньо переміщеним особам придбано 334 квартири.
У 2021 році згідно з постановою Кабінету Міністрів України придбано 71 квартиру для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб, на загальну суму 33,5 млн грн.
![](/storage/app/thumbnails/422/829/db9/1_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/2c9/24f/6f7/2_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/554/83d/5a6/3_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/5d8/13c/198/4_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/09a/2f7/9e0/5_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/ac2/689/d71/6_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f6e/9b3/982/7_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/22d/e80/989/8_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/341/480/62a/9_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/b0c/7d2/980/10_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/df5/a41/35e/11_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f5d/374/d9b/12_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/33b/677/03e/13_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/40b/fdf/511/14_820x360.jpg)