На суцільні руїни перетворили російські окупанти колись затишне місто Бахмут. Вже кілька місяців поспіль окупанти методично й цілеспрямовано гатять по Бахмуту, вбивать його мешканців.
Сьогоднішній день, на жаль, не виняток: дві людини загинули внаслідок чергового артобстрілу, який стався кілька годин тому. Один із загиблих — неповнолітній хлопець. Про це повідомив начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко.
Крім того, наразі відомо ще про чотирьох поранених цивільних. Пошкоджень зазнала аптека.
- Росіяни рівняють Бахмут із землею, вбиваючи всіх, до кого можуть дотягнутися. Всі воєнні злочини ретельно документуємо. За все будуть відповідати! - наголошує очільник області.
![](/storage/app/thumbnails/1e3/17f/5bb/327958107_2531941000290389_5073781232631995971_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/2d0/26d/96d/328426765_726003829111626_1749304556767944735_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/13f/d0d/60a/328437339_734999008042531_174307042789624971_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/80d/555/a47/328500860_918567509321018_798207733346884037_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d98/501/131/328225815_993169335422937_2866015393540192366_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/8e4/f47/eca/325750989_3303441959907609_2170785083210664005_n_820x360.jpg)