Двоє військовослужбовців отримали мінно-вибухові травми поблизу Новотроїцького. Про це повідомив голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук.
"Сьогодні вдень вони виконували бойове завдання в глибині ротних та опорних пунктів і підірвалися на невідомому вибуховому пристрої. Одному відірвало стопу й перебило гомілку, в іншого - відкритий перелом колінного суглобу й множинні вогнепальні осколкові поранення ноги", - заявив Павло Кириленко.
Очільник області повідомив, що поранених доправили до Волноваської районної лікарні. Стан здоров'я одного з військових важкий, іншого - середнього ступеню важкості, за станом обох наразі слідкують лікарі.
Пало Кириленко наголосив, що трагедія трапилася не в районі розведення сил та закликав не допустити маніпюляцій навколо цієї події.