Сьогодні у Краматорську відбулася зустріч представників Донецької облдержадміністрації під головуванням першого заступника Євгена Вілінського з делегацією Посольства Великої Британії в Україні. Під час заходу сторони обговорили питання політичної, економічної, гуманітарної ситуації в регіоні.
«Для наших людей важлива ваша підтримка. Для нас це знак, що ми маємо справжніх друзів, підтримку світового товариства і не залишені одні у цій війні. Велика Британія робить значний внесок у розбудову Донецької області. Відновлення водопостачання та побудова медицини третього рівня є болючішими питаннями на сьогодні», - наголосив Євген Вілінський.
Також Євген Вілінський зазначив о необхідності координації спільних зусиль та підтримки Україні.
«Цей регіон залишається у мене в серці. Дуже важливо підтримати Донеччину. Ми знаємо, як важко було минулі 5 років через агресію з боку РФ. Я запевняю, що підтримка з боку Великої Британії продовжиться», - підкреслила Надзвичайний і Повноважний Посол Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в Україні Джудіт Гоф.
![](/storage/app/thumbnails/e01/3be/98a/DSC_0515_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/570/ef1/221/DSC_0510_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/25b/d84/58c/DSC_0523_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/db3/92e/a6f/DSC_0521_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/de6/017/345/DSC_0519_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/98d/655/498/DSC_0524_820x360.jpg)