Донеччина обрала кращих спортсменів і тренерів у лютому 2024 року
11-12 листопада в Тель-Авіві (Ізраїль) проходив чемпіонат Європи з дзюдо серед молоді до 23 років.
Донецьку область у складі збірної України представив Яків Хаммо – Заслужений майстер спорту, бронзовий призер чемпіонату світу-2015 року, дворазовий бронзовий призер Перших Європейських ігор-2015.
У ваговій категорії понад 100 кг дзюдоїст родом з Донецька, який зараз проживає в Києві, на шляху до фіналу здобув дострокові перемоги над Харуном Садиковичем з Боснії та Герцеговини, білорусом Владиславом Терпицьким і голландцем Юром Спайкерсом.
У вирішальній зустрічі з дзюдоїстом з Росії Тамерланом Башаєвим Хаммо знову був сильнішим, кинувши суперника на спину за десять секунд до закінчення першої хвилини сутички.
Управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації