8-9 квітня в чеському Тепліце відбувся етап Кубку Європи з дзюдо серед кадетів, що зібрав понад 900 спортсменів до 18 років із 39 країн. Збірна України за підсумками змагань здобула 1 золоту та 3 бронзові нагороди, одну з яких до скарбнички додав представник Донеччини та міста Бахмут Станіслав Сагір – студент другого курсу Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки, спортсмен змінного складу відділення дзюдо Школи вищої спортивної майстерності регіону.
У ваговій категорії до 73 кг, де всього за нагороди боролися 84 учасники, Станіслав піднявся на третю сходинку п’єдесталу пошани. Він вийшов переможцем у своїй підгрупі D, де його суперниками, згідно турнірної сітки, були Акос Ладо з Румунії, Олівер Коміч зі Словенії, Майкл Проелл з Австрії та Альхамза Хассун з Бельгії. У півфіналі українець поступився Іраклі Кавтарашвілі з Грузії, а у втішній сутичці за «бронзу» здолав опір Міколая Качорека з Польщі.
Тренером Станіслава Сагіра є Даніiл Мільошкін.
За інформацією управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації
![](/storage/app/thumbnails/e6c/287/5d6/9999_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/ee6/957/34d/340594738_1439654723535616_4684338499903663474_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/082/c59/b43/340518285_199669002777608_4697653108921959100_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/e84/899/90c/340774850_1606069166563093_6565911139187099449_n_820x360.jpg)