Готовність екстрених служб області обговорили сьогодні на позачерговому засіданні обласної комісії з питань ТЕБ та НС.
Перше питання – забезпечення сталої роботи автодоріг на Донеччині.
"Донецька область має тяжкий досвід 2013 року, коли через сильні замети Маріуполь та околиці півтора тижні фактично були заблоковані – зараз не маємо права повторення такої ситуації, тож забезпечуємо профільні служби всіма необхідними ресурсами", - наголосив в. о. голови Донецької облдержадміністрації Ігор Мороз.
На дорогах задіяно 18 одиниць спеціалізованої техніки, заготовано 2537 тонн піщано-соляної суміші, 5 тонн бензину і 7,9 тонн дизельного палива.
Друге питання – забезпечення постачання електрики, води і газу до населення, і тут ключовою загрозою вже є постійні російські атаки на цивільну інфраструктуру.
На підприємствах ЖКГ готова до роботи 161 ремонтна бригада. Генераторами різної потужності забезпечені 315 об’єктів критичної інфраструктури – це допоможе пом’якшили наслідки імовірних атак.
За словами керівників екстрених служб, у цілому область готова до викликів, для цього ретельно працює кожен на власному напрямку.
![](/storage/app/thumbnails/85b/8c4/853/photo_2023-12-07_17-20-26_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/242/4d2/025/photo2023-12-0717-20-27-2_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/aca/c8e/5a3/photo_2023-12-07_17-20-28_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/254/5a6/d2f/photo_2023-12-07_17-20-27_820x360.jpg)