Триває обов'язкова евакуація населення з Донецької області в більш безпечні регіони країни.
Так, тільки протягом минулої доби рятувальниками Донеччини із зони активних бойових дій проведена евакуація двох осіб (із с. Водяне Очеретинської ОТГ). Під час евакуації в Покровському районі надана допомога 230 особам, з них 25 дітей та сім осіб з обмеженими фізичними можливостями.
Також рятувальниками перевезено з пункту збору та реєстрації до місця посадки в евакуаційні потяги 25 осіб, з них 3 дитини та 1 особа з обмеженими фізичними можливостями, повідомляє Головне управління ДСНС України у Донецькій області. Під час евакуації на визначених місцях в м. Торецьк та м. Дружківка було надано допомогу 43 особам, з них 4 дитини, та 9 осіб з обмеженими фізичними можливостями.
А за інформацією відділу комунікації поліції Донецької області, за допомогою поліції вчора було евакуйовано 309 мешканців Донеччини.
![](/storage/app/thumbnails/fab/5c7/014/311013183_476519434516800_8091937095812493556_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/5b6/f8b/f3a/310751148_476519447850132_1979698189697213391_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/4cf/f6e/fb7/310642031_476519657850111_580333997092415005_n_820x360.jpg)