На Донеччині триває евакуація цивільного населення у більш безпечні регіони України. Щоденну допомогу мешканцям області надають ДСНС та поліція.
Так, за минулу добу особовим складом Головного управління ДСНС України у Донецькій області під час евакуації на визначених місцях в м. Дружківка було надано допомогу 14 особам. У Покровському районі рятувальники надали допомогу 119 особам, з них вісім дітей та двоє людей з обмеженими фізичними можливостями. Перевезено з пункту збору та реєстрації до місця посадки в евакуаційні потяги 18 осіб, з них три дитини.
А за допомогою поліції Донецької області вчора евакуйовано ще 225 людей.
![](/storage/app/thumbnails/180/336/6a9/310846819_477436984425045_6291736243563415499_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/4f6/6f4/095/310969671_477437077758369_2502159718730251384_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/463/a0a/ef1/311135350_477436777758399_105030393523220715_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/e8b/8e5/4ac/310651209_477436767758400_3578008576875749761_n_820x360.jpg)