Триває евакуація цивільних мешканців Донеччини. Зусиллями обласної військової адміністрації. органів місцевої влади завдяки допомозі залізничників, рятувальників, поліції та низки інших служб та організацій наші земляки щоденно виїжджають у більш безпечні регіони України.
Так, сьогодні, 12 лютого, тільки з Костянтинівки до Покровська з подальшою пересадкою на потяг було евакуйовано 28 цивільних осіб, з них 9 дітей. Організатор: міська військова адміністрація, за підтримки благодійної організації "Save Ukraine".
Як повідомлялось раніше, триває безкоштовна евакуація до територіальних громад Черкаської області.
![](/storage/app/thumbnails/30c/d6d/684/6dab7730-4de0-4513-b4f3-301bda77f923_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/c12/6dd/781/577a6cf9-5775-4e08-b07d-2f772216b7df_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/bee/366/6a7/99605072-dea5-4197-8453-bced5415e0d2_820x360.jpg)