Щодня рятувальники Донеччини надають допомогу під час евакуації мешканцям області, які прямують в більш безпечні регіони країни.
За минулу добу особовим складом Головного управління ДСНС України у Донецькій області перевезено з пункту збору та реєстрації до місця посадки в евакуаційні потяги та автобуси 15 осіб, з них 4 дитини. Крім того у ході евакуації в Покровському районі надана допомога 262 особам, з них 35 дітей та 14 осіб з обмеженими фізичними можливостями.
![](/storage/app/thumbnails/7e1/53f/134/312214190_488515113317232_1711751544510944232_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/096/82b/a3a/311603475_488515163317227_3380973070751639282_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/e26/770/92a/312214474_488515159983894_2739089474436167824_n_820x360.jpg)