24 та 25 квітня для фахівців Покровського, Бахмутського, Краматорського, Волноваського та Маріупольського районів управлінням сімʼї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації разом з громадською організацією «Альянс за громадянські права» проведено тренінги на тему: «Оцінка потреб та перенаправлення осіб, постраждалих від торгівлі людьми».
Під час роботи обговорили поточну ситуацію щодо протидії торгівлі людьми, законодавство, питання ідентифікації постраждалих та визначення критеріїв ризиковості для потрапляння в ситуацію торгівлі людьми, особливо в умовах внутрішньо та зовнішньої міграції населення.
Крім цього, учасникам надано рекомендації щодо дієвого перенаправлення постраждалих від торгівлі людьми між субʼєктами, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, особливостей травмо-орієнтованого підходу в роботі з постраждалими від торгівлі людьми та представлено можливості співпраці з міжнародними та громадськими організаціями у сфері надання допомоги постраждалим від торгівлі людьми.
Заходи проведено за підтримки МОМ та фінансування Агенства США з міжнародного розвитку USAID та Міністерства закордонних справ Норвегії у межах проєкту «Комплексне реагування з метою захисту осіб, постраждалих від торгівлі людьми, експлуатації, гендерно зумовленого насильства, а також тих, чиї права були порушені внаслідок війни, у Донецькій області», який реалізовується громадською організацією «Альянс за громадянські права».
![](/storage/app/thumbnails/cc3/197/55c/photo_2024-04-26_13-08-46_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/721/bc7/819/photo_2024-04-26_13-08-41_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/800/d98/5d8/photo_2024-04-26_13-08-35_820x360.jpg)