З 20 по 24 квітня в грецькому місті Нафпліон відбувся чемпіонат Європи з гирьового спорту, що зібрав учасників із 16 країн.
У складі української збірної Донецьку область успішно представили два спортсмени: заслужений майстер спорту України Леон Білицький з Покровської громади та майстер спорту України міжнародного класу Олександр Рибін із Лиманської громади.
Леон Білицький за підсумками змагань серед чоловіків у ваговій категорії понад 95 кг відзначився двома нагородами. У вправі «ривок» він здобув золоту медаль, піднявши гирю вагою 32 кг 204 рази – цим він значно перевищив своє минуле особисте досягнення, що дорівнювало 187 підйомів. У «поштовху» Леон став срібним призером.
Олександр Рибін виборов 5 золотих нагород у змаганнях серед юніорів. У ваговій категорії 78 кг він показав особисті рекорди у всіх вправах: поштовх довгим циклом – 72 підйоми, поштовх – 110 підйомів, ривок – 155 підйомів.
Тренером Леона Білицького є його батько Валерій Білицький, тренер Олександра Рибіна – Леонід Гаража.
За інформацією управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації
![](/storage/app/thumbnails/ced/600/0c7/4321_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/b23/dc4/a9a/342974009_996306121818099_5602313050920942280_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f71/e24/6de/342911413_541318484876877_3139953420420381498_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/6d7/870/6fa/343046483_248206841016880_3884664562724305290_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f8a/559/99d/343085046_776728807222424_7160721897783035035_n_820x360.jpg)