портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Голова Донецької ОДА оглянув міст на дорозі Бахмут-Кліщіївка-Андріївка, який відремонтували в рамках «Великого будівництва»

Опубліковано 10 червня 2021 року, 15:27

Голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко під час робочої поїздки до Бахмутського району оглянув міст на дорозі Бахмут-Кліщіївка-Андріївка, який відремонтували в рамках минулорічної програми «Велике будівництво». 

Міст фактично був наново побудований. Стару аварійну споруду демонтували, влаштували монолітну плиту, мостове полотно та огородження, з'їзди з мосту та під'їзну дорогу до нього.  Проєкт реалізовано за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам. Загалом на роботи було виділено 27,3 млн грн субвенції  з державного бюджету.

«Для Бахмутського району це вкрай важливий об'єкт, а особливо - для жителів Кліщіївки та Андріївки,  адже це єдина дорога, яка сполучає їх із центром територіальної громади. Тож продовжуємо поліпшувати транспортну інфраструктуру області», - зазначив Павло Кириленко.