портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506, 0954633565
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Голова Донецької ОДА Павло Кириленко вручив головам громад ключі від нової техніки

Опубліковано 23 вересня 2021 року, 11:05

Техніку для збору, транспортування побутових та інших відходів, а також малий лісовий патрульний комплекс вручив керівникам низки громад та представникам Національного природного парку «Меотида» голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко сьогодні, 23 вересня.

У заході також взяв директор департаменту природно-заповідного фонду та земельних ресурсів Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України Едуард Арустамян.

Техніку отримали Бахмутська, Білозерська, Слов’янська та Мангушська громади, а також Волноваська райдержадміністрація.

«Сьогодні ми робимо ще один крок у напрямку до поліпшення екологічної ситуації в області. Я радий, що маю змогу від Донецької ОДА передати 7 сучасних сміттєвозів та 1 екскаватор-навантажувач громадам на півночі, у центрі та на півдні області. Вони дадуть змогу безпечно та ефективно вивозити сміття. Малий лісопатрульний комплекс ми передаємо Національному природному парку «Меотида». Можливість швидко гасити локальні пожежі є просто необхідною для збереження біорізноманіття заповідника і регіону в цілому», - підкреслив очільник області Павло Кириленко.

Крім цього він зазначив, що робота в галузі екологічної безпеки потребує чималих зусиль, але з новою технікою результати даватимуться легше.