Сертифікати та ключі від 16 квартир вручив голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа сьогодні у Краматорську.
Ключі й сертифікати отримали діти з Вугледарської, Костянтинівської, Краматорської, Мирноградської, Покровської, Селидівської, Сіверської, Соледарської, Слов’янської, Добропільської, Андріївської, Олександрівської, Черкаської, Іллінівської громад, а також Мар’їнки та Авдіївки.
«Добрі справи не обмежені одним днем. От і сьогодні, завдяки спільним зусиллям обласної державної адміністрації, міських, сільських, селищних рад, райдержадміністрацій, військово-цивільних адміністрацій ми маємо можливість зробити добру справу і надати допомогу сім’ям та дітям, які найбільше потребують нашої підтримки та турботи, особливо тим, хто залишився без батьківського тепла та опіки»,- наголосив Павло Кириленко.
Нагадаємо, квартири дітям-сиротам були придбані на умовах співфінансування 50 на 50 за рахунок коштів субвенції з обласного бюджету та бюджетів міст, районів, територіальних громад у рамках виконання регіональної програми «Забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2018-2020 роки».
У 2020 році на придбання житла в обласному та місцевих бюджетах виділено майже 32 млн грн. На сьогодні придбано вже 95 квартир та будинків, наразі закінчується процедура придбання ще 5 одиниць житла.
Загалом, з початку реалізації вищевказаних заходів, придбано житло 451 дитині-сироті та дитині, позбавленій батьківського піклування, особі з їх числа, на загальну суму понад 118 млн грн.
![](/storage/app/thumbnails/303/eec/d53/XT3F1310_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/635/cd4/81a/XT3F1367_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d11/647/1cf/XT3F1320_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/e3f/eb5/6fa/XT3F1316_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/2bb/292/dbf/XT3F1333_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/a19/921/416/XT3F1352_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/dac/4ca/cdc/XT3F1398_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/3af/823/a58/XT3F1441_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/9d7/a79/cff/XT3F1401_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/de3/ff6/45a/XT3F1379_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/92a/a09/0a9/XT3F1422_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/061/f45/f7b/XT3F1468_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d34/071/f32/XT3F1436_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/67a/cd1/30f/XT3F1454_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/5db/99b/671/XT3F1390_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/bff/9b4/1c5/XT3F1493_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/a0c/c9a/125/XT3F1479_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/63f/787/0f6/XT3F1503_820x360.jpg)