Голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко та Генеральний консул Федеративної Республіки Німеччина у Донецьку (офіс Дніпро) Таня Байєр обговорили суспільно-політичну ситуацію на Донеччині під час зустрічі у Краматорську сьогодні, 27 вересня.
Очільник області зазначив, що між Донецькою ОДА та представниками німецьких організацій налагоджена добра комунікація, є багато спільних напрацювань та конкретних результатів, особливо у сфері охорони здоров’я, цивільного захисту, соціальних послуг тощо.
Нещодавно область відвідав Спеціальний уповноважений Федерального уряду Німеччини з питань структурних змін вугільних регіонів України Станіслав Тілліх. Цей візит має велике значення з точки зору стратегічного планування майбутнього співробітництва між Україною та Німеччиною у сфері трансформації вугільних регіонів. Реалізація пілотного проєкту в Мирнограді стане початком процесу трансформації вугільних територій у Донецькій області, досвід якого можна поширити й на інші вугільні регіони України. Зі свого боку облдержадміністрація забезпечить всебічну підтримку та супровід реалізації цього проєкту.
Донецька ОДА підготувала проєкт угоди між облдержадміністрацією та Урядом федеральної землі Північна Рейн-Вестфалія, укладання якої буде сприяти вугільній трансформації регіону, в тому числі взаємному розвитку виробничого та інвестиційного співробітництва.
Павло Кириленко розповів пані Баєр про результати роботи військово-цивільних адміністрацій на Донеччині та про розбудову транспортної інфраструктури.
Йшлося й про протидію пандемії коронавірусу в області. Голова Донецької ОДА зазначив, що нині область оперативно реагує на третю хвилю захворюваності. Існують і додаткові потужності та ресурси для розгортання - у разі потреби - додаткових ліжкомісць та їх забезпечення киснем.
Очільник області подякував пані Байєр, а у її особі - уряду та народу Німеччини за постійну дієву підтримку народу України у прагненні миру, територіальної цілісності та європейського шляху розвитку.
![](/storage/app/thumbnails/c6b/83f/072/243100713_1047551682660585_6013346436130312403_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d5f/42f/50e/243242642_1047548455994241_4064777288502737272_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/b4d/116/c2b/243368568_1047548515994235_3709065495448986240_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/378/9c6/ec3/243525455_1047548439327576_6845031104902415419_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/888/6c2/e98/243260725_1047548429327577_8344866002694639928_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/5fc/b42/afe/243418670_1047548565994230_1248708305165182719_n_820x360.jpg)