Голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко разом із першим заступником міністра економіки України Володимиром Гринюком відвідали Торецьк, де взяли участь у відкритті пам'ятного знаку на честь шахтарів «Від покоління до покоління».
Також вони оглянули фотовиставку, присвячену 85-річчю ДП «Торецьквугілля».
«Дуже знаково, що в Україні шанують працю людей, яка для країни має визначальне значення. Це відноситься і до ваших шахтарських містечок. Я вірю, що слава шахтарського міста Торецька завжди була, є і буде», - наголосив Володимир Гринюк.
Очільник Донецької області зазначив, що у Торецьку склалося чимало шахтарських династій.
«Пам’ятний знак «Від поколінь до поколінь» – це не просто символ, а данина шани місту та його мешканцям. Він означає не тільки тяглість, але й поступ. І я щиро сподіваюся побачити наші шахти сучасними, зручними і безпечними – як для самих шахтарів, так і для довкілля. Щоб залишатися конкурентоспроможними, необхідно постійно змінюватися і розвиватися», - сказав Павло Кириленко.
Нагадаємо, в Україні щорічно в останню неділю серпня святкується День шахтаря. У 2021 році він припадає на 29 серпня.
![](/storage/app/thumbnails/8dd/638/8ed/photo5282871742324388643_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/1b6/b4d/89f/photo5282871742324388642_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/2c9/ac5/fea/240816020_1027909034624850_6087668452742491202_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/a3f/ea9/8cc/photo5282871742324388644_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/82e/adc/f37/240739265_1027909377958149_2164437565734228092_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/e2a/b0d/0e8/photo5282871742324388645_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/6f1/e24/ca0/240725637_1027909094624844_8090222800884340845_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d97/475/a93/240663842_1027909537958133_9048059811347177750_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/212/354/881/240717179_1027909327958154_9074514675761089653_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/8b8/46f/09c/photo5282871742324388646_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/a62/1bb/aac/240824214_1027909714624782_6446566232435179439_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/5b9/788/aa0/240606983_1027909674624786_1820792999187415495_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/659/a8d/819/240633495_1027909731291447_4004911993274503514_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/3ba/a16/be3/240667236_1027909941291426_8421193184273354279_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/064/fc7/ec1/240753839_1027910024624751_3732756917765635248_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/bb3/186/414/240640993_1027909981291422_5180356762202440570_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/608/574/dfd/240653905_1027911481291272_2847967393303076644_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/a46/a21/34f/240648252_1027911557957931_5214654141436461664_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/5a6/03c/136/240673206_1027911451291275_5810671796570992591_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/44e/f82/804/240674242_1027911461291274_8549792894481876892_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/665/d1b/fd1/240678552_1027909927958094_9053527209910359091_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/c59/22e/19b/240675910_1027911651291255_5494753787976723279_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/8c4/ecc/113/240679542_1027911574624596_7094432376489404338_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/efa/13c/e54/240765986_1027911597957927_5977043754698143294_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/c82/b90/cae/240660252_1027911677957919_2889088735590322325_n_820x360.jpg)