Голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко вручив дітям Донеччини подарунки у санаторно-оздоровчому центрі соціальної реабілітації «Смарагдове місто».
«Понад усе хотів би, щоб усі дитячі мрії здійснювалися, щоб кожна дитина зростала у дружній заможній родині під мирним небом України, щоб кожен день приносив кожній дитині радість і втіху. Ми, дорослі, й держава загалом маємо дбати про те, щоб були дотримані права дитини, щоб вони мали можливість отримати гарну освіту й виховання, розвивати свої здібності й стали у майбутньому свідомими відповідальними громадянами», - зазначив Павло Кириленко.
Очільник області також отримав подарунок у відповідь - герб Донеччини, створений руками малечі.
Нагадаємо, 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей.
![](/storage/app/thumbnails/29e/2d1/8ba/195260292_971914106891010_7932117260611554315_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/abf/dc8/b12/192703993_971914080224346_8797996152017743477_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/78b/cb4/af7/194583844_971913986891022_2159738224856105711_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/1c4/6c6/d0e/195153609_971913960224358_3348382917637251842_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/20d/820/dc2/193755629_971914233557664_1215963299507375612_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/1a0/cd4/13e/194916807_971914256890995_4620999674542025716_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/79e/eeb/4fe/194858079_971914113557676_4469433051098123444_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f87/7e0/6bd/193116000_971914210224333_1880969706324286056_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/91b/fdc/640/194146485_971914176891003_1164604040422255949_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/eb0/fce/e53/195119834_971913970224357_7593702511982390828_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f54/493/6aa/195260292_971914193557668_6421497047690268307_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/5c9/394/c51/194560934_971914143557673_3964823671254140039_n_820x360.jpg)